Bu sözleşme wt.net.tr üzerinden satın alacağınız her türlü hizmet ve yazılımın kullanım ve destek konusunda tarafların karşılıklı haklarını düzenlemek üzere hazırlanmıştır.

1- Taraflar

  • 1a- WT Yazılım Çözümleri firması wt.net.tr isimli internet sitesinin işletmecisidir, ve sözleşmede Satıcı yada WordPress Tema olarak anılacaktır.
  • 1b- Sistem üzerinden herhangi bir hizmet satın alan kullanıcı müşteri olarak anılacaktır.

2- WordPress Tema’nın Yükümlülükleri

  • 2a- Müşteriler için güvenli bir ortamda, hizmet devamlılığını esas alan alışveriş imkanı sağlar.
  • 2b- WordPress Tema üzerinden hizmet yada yazılım satın alan müşteriler için şunları sağlamakla yükümlüdür
  • a- Satın alınan hizmet için en az 6 aylık teknik destek sağlamak
  • b- Yazılımın satın alınmasından sonra yazılımı eksiksiz kurmak
  • c- Yazılımın satın alınmasından sonra 6 aylık sürenin bitimini takiben ilave süre ile destek satın alma hakkı sunmak
  • ç- Satın alınan indirilebilir ürünün ilk 6 ay içerisinde 10 kez indirilebilmesini, 6 ay dan sonra tekrar indirilmek istenmesi durumunda 6 aylık yeni indirme hakkı satın alma imkanı sunmak

3-

DESTEK SİSTEMİ– Destek işlemleri ilgili satıcının email adresi üzerinden yürütülecektir, ancak satıcıya ulaşılamaması yada yaşanan bir sorunun giderilememesi durumunda Tema Market ile iletişim kurulması konusunda bir kısıtlama yoktur.

DOSYALARA ERİŞİM HAKKI

Satın aldığınız tema dosyaları indirebilmeniz için 30 gün boyunca panelinizde erişiminize açık olarak yer alır. 30 günün sonunda tema dosyalarıne erişim hakkınız sonlandırılır. Çıkacak güncellemelere ve yeni tema dosyalarına erişmek için veya her ne nedenle olursa olsun tema dosyalarınızı kaybetmeniz durumunda eğer bu 30günlük süreyi aşmışsanız dosya erişim hakkı satın almanız gerekir.

Dosya erişim hakkı, daha sonra sitede ilan edilecek bir bedel ile 6 aylık olarak sunulur. Bir temanız için satın alacağınız bir dosya erişim hakkı o temaya ait dosyalara 6 ay boyunca erişme hakkı sağlar. Eğer birden fazla temanız için erişim hakkı talep ederseniz her temanız için dosya erişim hakkını satın almalısınız.

TESLİMAT

Tüm lisanslar ödemelerini takiben anlık olarak aktive edilir ve dosyalara erişim hakkı kullanıcıya sağlanır. Teslimat tamamen internet ortamında yapılmakta olup, tüm indirmeler zaman ve MAC ID ile mühürlenmektedir.

KURULUM
Talep edilmesi durumunda Tema Market alınan temanın ilk kurulumunu ücretsiz olarak yapılmasını sağlayacaktır, ancak temalara ait menü , kategori yada diğer ayarların yapılmasını garanti etmez.

İPTAL (Sıfır tolerans politikası)

Herhangi bir müşterimiz , bize ait herhangi bir temanın lisanssız kullanımını yapması, illegal dağıtılan dosyaları indirmesi, sitesine yüklemesi gibi işlemler yapması ve bu işlemlerin ekibimizce tespit edilmesi durumunda , müşterinin lisansı yada lisansları, illegal kullanımını yaptığı temaya ait ücreti ödeyene dek kullanıma kapatılır.

İADE

İndirilebilir ürünler kanunlar gereği iade kapsamı dışındadır.

EOL ( End Of Life ) ( Lisans Ömrü )

Her bir sürümün destek sunulma süresi, bir üst sürüm yayınlandıktan sonraki 1 haftaya kadardır. Bu son sürümden önceki sürümleri kullanmanız durumunda sadece üst sürümün yayınlandığı ilk 7 gün içinde kullandığınız sürümle alakalı destek alabileceğiniz anlamına gelir.

UYUŞMAZLIK

Sitemiz üzerinden alınan temalar ile alakalı uyuşmazlıkların çözümünde Ankara mahkemeleri yetkilidir.